mapa strony   |

Projekty 2015/2016


Nie święci garnki lepią.

Minęło już kilka miesięcy od spotkania z Panem Piotrem Skibą - nauczycielem należącym do Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Który odwiedził naszą placówkę aby poprowadzić ciekawe zajęcia garncarskie i przekazać nam cząstkę swojej ogromnej wiedzy o ceramice.
Poza kilkoma praktycznymi radami przydatnymi dla początkujących adeptów garncarstwa Pan Piotr pozostawił w naszych murach coś jeszcze.......

 

 

Więc ej informacji...


Historia zaklęta w drewnie.

Kształcenie uczniów do pracy w zakładach przemysłowych wykorzystujących drewno do produkcji wyrobów, obejmuje również techniki zdobienia materiałów drewnianych. Jedną z rzadziej stosowanych metod jest technika dekupaqe.

 

 

 

 

Więc ej informacji...


Drewniane upominki.

Możliwość wykonania przedmiotu na zajęciach warsztatowych na własne potrzeby, to atrakcyjna metoda nagradzania wyróżniających się uczniów. Poza satysfakcją z dobrze wykonanej pracy i możliwością podarowania osobom najbliższym własnoręcznie wykonanego wytworu. Uczeń otrzymuje możliwość doskonalenia umiejętności planowania i wykonania poszczególnych etapów realizacji projektu we współpracy z towarzyszącym mu nauczycielem.

 

 

Więc ej informacji...